Odznaka 54 Pułku Piechoty Strzelców Kresowych - oficerska

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~437 EUR
~668 EUR
~806 EUR

Odznaka 54 Pułku Piechoty Strzelców Kresowych - oficerska,

dwuczęściowa, najprawdopodobniej srebro, wymiary 38,5 x 38,5 mm,

nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA 19, średnica 26,5 mm,

rzadka odznaka

Stan zachowania
bardzo dobry