Odznaka 54 Pułku Piechoty Strzelców Kresowych - oficerska

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
1 900 PLN
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do 27/01 23:59:00

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~508 USD
~437 EUR
~385 GBP

Składanie ofert: do 26/01 23:59:00

  • Twoja oferta
3 500 PLN

Odznaka 54 Pułku Piechoty Strzelców Kresowych - oficerska,

dwuczęściowa, najprawdopodobniej srebro, wymiary 38,5 x 38,5 mm,

nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA 19, średnica 26,5 mm,

rzadka odznaka

Stan zachowania
bardzo dobry

Brak