Odznaka 59 Pułk Piechoty Wielkopolskiej

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~460 EUR
~1 059 EUR
~990 EUR

Odznaka 59 Pułk Piechoty Wielkopolskiej,

państwowa cecha srebra oraz stylizowany imiennik wykonawcy ("WG") W. GONTARCZYK,

niski numer 101, wymiary 37,5 x 31,5 mm,

nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA, średnica ~25 mm

Stan zachowania
bardzo dobry