Odznaka 7 Pułk Ułanów Lubelskich

stan zachowania
dobry, ubytek emalii
cena wywoławcza
~207 EUR
~645 EUR
~460 EUR

Odznaka 7 Pułk Ułanów Lubelskich,

tombak oksydowany, lekka kontra, średnica 41,5 mm,

nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No. 19, średnica 27 mm,

ubytek emalii w środkowej części

Stan zachowania
dobry, ubytek emalii