Odznaka 28 Pułk Artylerii Lekkiej

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
3 200 PLN
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do 27/01 23:59:00

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~855 USD
~737 EUR
~649 GBP

Składanie ofert: do 26/01 23:59:00

  • Twoja oferta
7 500 PLN

Odznaka 28 Pułk Artylerii Lekkiej,

państwowa cecha srebra oraz imiennik wykonawcy (WG) W.GONTARCZYK, wymiary 46 x 33 mm,

nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No. 19, średnica 27 mm

Stan zachowania
bardzo dobry

Brak