Odznaka 28 Pułk Artylerii Lekkiej

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
3 200 PLN
4 400 PLN
7 500 PLN

Odznaka 28 Pułk Artylerii Lekkiej,

państwowa cecha srebra oraz imiennik wykonawcy (WG) W.GONTARCZYK, wymiary 46 x 33 mm,

nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No. 19, średnica 27 mm

Stan zachowania
bardzo dobry