Odznaka 5 Lwowski Pułk Artylerii Ciężkiej

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~921 EUR
~1 843 EUR
~1 958 EUR

Odznaka 5 Lwowski Pułk Artylerii Ciężkiej,

na odwrocie państwowa cecha srebra, sygnatura wykonawcy oraz jego imiennik (imiennik ledwo czytelny),

nakrętka sygnowana FR. MALINA KRAKÓW SUKIENNICE 28, średnica 23 mm

Stan zachowania
bardzo dobry