Odznaka Szkoła Podchorążych Rezerwy Piechoty Dowództwa Okręgu Korpusu Nr 1

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
450 PLN
650 PLN

Odznaka Szkoła Podchorążych Rezerwy Piechoty Dowództwa Okręgu Korpusu Nr 1,

średnica 40 mm, biały metal, bita z kontrą,

nakrętka sygnowana J.MICHROWSKI GRAWER WARSZAWA NOWY ŚWIAT 15, mocno skorodowana, czyszczona, średnica 27 mm

Stan zachowania
bardzo dobry