Odznaka Nawigatora (obserwatora) I wzór

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~345 EUR
~760 EUR
~576 EUR

Odznaka Nawigatora (obserwatora) I wzór,

tombak złocony, imiennik wykonawcy JAN KNEDLER WARSZAWA, METAL,

nakrętka sygnowana FAB.GRAW.EMAL. J.KNEDLER WARSZAWA NOWY ŚWIAT 45, średnica ~17 mm

Stan zachowania
bardzo dobry