Odznaka 20 Pułk Piechoty Ziemi Krakowskiej

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
1 600 PLN
1 800 PLN
2 500 PLN

Odznaka 20 Pułk Piechoty Ziemi Krakowskiej,

tombak srebrzony, emaliowana, wymiary 31 x 40 mm,

numerowana 63, imiennik wykonawcy J. WALENTA - KRAKÓW,

nakrętka J. WALENTA - KRAKÓW z lekkimi uszkodzeniami - zapiłowania na rancie, średnica ~ 17 mm

egzemplarz z aukcji D.Marciniaka

Stan zachowania
bardzo dobry