Odznaka 20 Pułk Piechoty Ziemi Krakowskiej

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
1 600 PLN
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do 27/01 23:59:00

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~427 USD
~368 EUR
~324 GBP

Składanie ofert: do 26/01 23:59:00

  • Twoja oferta
2 500 PLN

Odznaka 20 Pułk Piechoty Ziemi Krakowskiej,

tombak srebrzony, emaliowana, wymiary 31 x 40 mm,

numerowana 63, imiennik wykonawcy J. WALENTA - KRAKÓW,

nakrętka J. WALENTA - KRAKÓW z lekkimi uszkodzeniami - zapiłowania na rancie, średnica ~ 17 mm

egzemplarz z aukcji D.Marciniaka

Stan zachowania
bardzo dobry

Brak